Гороскоп на воскресенье 26 сентября 2021

Зміни голосу можуть говорити про серйозну хворобу

02.09.2021   08:20    810

Захворювання легенів широко поширені в усьому світі. Хронічна обструктивна хвороба легень (ХОХЛ) є однією з найбільш популярних причин смерті, пов’язаної з дихальним органом. Раннє виявлення цього стану допомагає уникнути смерті, тому важливо знати симптоми, які супроводжують його. Далеко не всі з них можна сприйняти як проблеми з легенями, наприклад, зміни в голосі.

Это интересно:  Які продукти краще не вживати після 30 років

З віком він змінюється, але може бути й ознакою ХОХЛ. За словами доктора Лінн Постон, зміни голосу, такі як захриплість, є загальними ознаками ХОХЛ.


«Дихальні шляхи збільшуються і для нормального голосу не створюється достатнього повітряного потоку», — розповідає Постон.

Вона зазначає, що запалення, викликане ХОХЛ, також може викликати набряк і зайве покриття слизом голосових зв’язок. Постон підкреслює, що такі симптоми говорять про досить серйозний розвиток ХОХЛ, що вимагає негайної консультації з лікарем. Насторожити повинні і три інші моменти:

Это интересно:  Нутрицевтики можуть поліпшити ріст і якість волосся

— хронічний кашель;
— свист в диханні;
— задишка.

Інші симптоми ХОХЛ включають виділення слизу, відчуття стиснення в грудях, втому, раптову втрату ваги і проблеми з набряком.

zdorovia.com.uaAdblock
detector