Жорсткі переговори: представник ОРДЛО в українській делегації ТКГ пояснив вимогу України до Росії (Відео)

26.11.2020   14:29    17717days-ua.com

Представник ОРДЛО України на Мінських переговорах Сергій Гармаш. Фото – Радіо Свобода

На засіданні Тристоронньої контактної групи Україна поставила РФ вимогу оприлюднення Росією її плану з мирного врегулюванян ситуації на Донбасі.

Про це повідомив в ефірі “Радіо Свобода” представник окремих районів Донецької та Луганської областей України на Мінських переговорах Сергій Гармаш.

Він повідомив, що в ході Мінських переговорів, які відбувались у режимі відеоконференції 24-25 листопада, представник РФ у ТКГ заявив, що Росія підтримує план самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” з мирного врегулювання ситуації на Донбасі і, мовляв, читайте цей план в інтернеті. На це українська сторона висловила обурення і вимогу, щоб Росія не посилалась на невизнані псевдореспубліки, а представила свій план.

Это интересно:  СМИ узнали о занятии Трампа после ухода (ВИДЕО)

“Дуже жорстке… засідання. Вперше Україна займає таку принципову позицію., принаймні, відколи я беру участь у засіданнях ТГК. Ми напряму висунули вимогу Росії, щоб вона як член Тристоронньої контактної групи і учасник конфлікту надала свій документ, не посилаючись на ОРДЛО, які не є членами тристоронньої контактної групи”, – сказав Сергій Гармаш.

Читайте також:

Як повідомляла ІА “7 Днів-Україна”, раніше вимогу України до РФ представити російський план з врегулювання ситуації на Донбасі офіційно підтвердила Українська делегація у ТКГ.

Читайте також: Кравчук сказав, що було б, якби Україна погодилась виконувати вимоги Росії щодо Донбасу (Відео)

Більше подробиць – у прямій мові Сергія Гармаша в ефірі “Радіо Свобода”.

Adblock
detector