Жителька Миколаївщини народила у власному автомобілі, не доїхавши до пологового будинку (Відео, фото)

07.08.2020   22:15    253


фото: Патрульна поліція

Тому пологи довелось приймати її чоловікові. А допомагали йому патрульні поліцейські. Для них це теж був перший досвід.

Чоловік із жінкою, на власній автівці їхали із селища Засілля до Миколаєва, у пологовий будинок. Не доїхавши до міста, зупинились. Чоловік попросив допомоги у патрульних, які були поруч та сам прийняв пологи в дружини.

Полісмени Дмитро Рак та Андрій Гладченко жартома говорять, надавати домедичну допомогу їх навчали, а от приймати пологи ні, інформує Суспільне.

Дмитро Рак та Андрій Гладченко – поліцейські. Фото: Суспільне

“Ми виконували службові обов’язки, до напарника підійшов чоловік та запитав, чи вміємо ми приймати пологи в жінки. Не кожен день задають таке питання. А точніше не кожен рік, за 5 – 10 років несення служби таких питань і ситуацій не відбувалося”, – каже поліцейський Дмитро Рак.

Это интересно:  В центре Николаева «БМВ» врезался в забор

Поліцейські викликали швидку допомогу та принесли аптечку. Карета швидкої допомоги на місце приїхала коли жінка вже народила.

“Дитинка така рожева, гарненька. Пуповину папа перерізав. Ми на ношах, жінку завезли в пологовий будинок. Ні кровотеч, нічого не було. Передали акушерам і далі вони з нею займалися”, – каже заступниця головного лікаря з оперативної і медичної роботи Служби екстреної медичної допомоги Ірина Донець.

Это интересно:  В Николаеве сотрудники «Степового» пикетируют управление полиции — грозятся перекрыть мосты

У пологовому будинку про стан породіллі не розповідають. Нам вдалося зв’язатися з родичкою сім’ї Наталією Безбожною. Дівчина сказала, що спілкуватися ні мати, ні тато новонародженої дитини з представниками ЗМІ не хочуть.

Докладніше – у репортажі журналістів Суспільне Миколаїв:


7days-ua.com
загрузка...Adblock
detector