Жир потрібен для серця - Новости Ю

Жир потрібен для серця

16.09.2021   17:40    222

Не варто поспішати до тренажерного залу, щоб «накачати» більші м’язи.

 

 


Нове дослідження Брістольського університету, представлене в журналі PLoS Medicine, показало, що зміни в жировій тканині впливають на ранні маркери здоров’я серця більше, ніж зміни в м’язах. Це дозволяє припустити, що від втрати жиру можна очікувати більшої користі, ніж від набору м’язової маси.


Это интересно:  Названі невідомі факти про шкіру і про те, що їй шкодить

У дослідження були включені дані 3,2 тисяч молодих людей, яким чотири рази вимірювали рівні жиру і м’язової маси за допомогою біоімпеданса. Заміри проводились у віці 10, 13, 18 і 25 років. Також оцінювали силу захоплення у віці 12 і 25 років.

Коли учасникам було 25 років, були зібрані зразки крові для метаболічного дослідження. Результати показали, що набір жирової маси був дуже пов’язаний з погіршенням метаболічного здоров’я в молодому дорослому віці.

Это интересно:  Цей овоч здатен сприяти зниженню артеріального тиску

Ці ефекти були набагато сильніші (часто приблизно в 5 разів), ніж будь-який позитивний ефект від набору м’язової маси. При цьому переваги її набору були специфічні для віку. Вчені припускають, що її набір особливо важливий в підлітковому віці і дає в цьому випадку максимальні переваги.Adblock
detector