Зеленський сказав, коли можлива «стіна» з Донбасом: «Цей план може бути» (Відео)

25.06.2021   17:53    406


7days-ua.com

Президент України Володимир Зеленський. Фото – УНІАН

Президент України не виключає, що Україна може “звести стіну”, тобто розірвати всі зв’язки з окупованим Донбасом. Це може статись, якщо ситуацію не вдасться врегулювати шляхом переговорів і такий варіант підтримає народ України на всеукраїнському референдумі.Про це Президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю на телеканалі “1+1“.

За словами глави української держави, «стіна» з окупованим Донбасом — це фігуральний вислів. Однак він означатиме припинення будь-яких стосунків України з окупованими територіями: від припинення подачі води до припинення спілкування з мешканцями окупованого Донбасу.

Это интересно:  Медична експертка ЮНІСЕФ пояснила, чи потрібно вакцинуватися третьою дозою проти коронавірусу. ВІДЕО

За словами Володимира Зеленського, таке — це крайній захід. Він може бути можливим тільки тоді, коли всі зусилля України і міжнародні зусилля з врегулювання ситуації на Донбасі будуть вичерпані і ні до чого не призведуть. І навіть за таких обставин рішення приймати може тільки народ України на референдумі, певен Президент України.

«Стіна – це ж не просто слова. Стіна – в усіх відносинах, комунікаціях. Що робити з людьми, які там за нас – не платити пенсію? Що робити з підприємствами Донбасу – не постачати їм воду? Тоді не буде отримувати воду Маріуполь. Стіна – це повне розірвання відносин у тому чи іншому вигляді. Я вважаю, що цей план може бути, але рішення про запуск цього плану має ухвалювати народ України. Коли я говорив, що для нас дуже важливо вміти висловлювати свою думку і рішення. Якщо у нас не вийде будь-яких альтернативних домовленостей зі Сполученими Штатами, Росією і паралельно Нормандський формат — буде він працювати чи ні – якщо все це не вдасться, то за стіну буде голосувати народ України», — заявив Володимир Зеленський.

Это интересно:  Углекислый газ вместо лития: ученые придумали новый вид аккумуляторов (видео)

Більше — у повній версії інтерв’ю Президента України Володимира Зеленського телеканалу «1+1«. 

Adblock
detector