Зеленський прокоментував президенство Порошенка: для нього людина — це ніщо

20.05.2021   18:23    441

Президент України Володимир Зеленський стверджує, що став реальним вироком для попереднього глави держави Петра Порошенка, вигравши у нього виборчі перегони.

Источник: nnovosti.info

Як передає Уніан, про це Зеленський повідомив на підсумковій прес-конференції глави держави за результатами двох років роботи на посаді.

«Я вже став його вироком. Він просто не хоче усвідомити, що відбулося», — заявив президент.Глава держави сказав, що Порошенко «багато чого зробив дуже серйозного, дуже поганого, коли був президентом України».

«Все це добіжить. Це карма. Окрім правоохоронних органів — це карма. Ми бачимо тільки поверхнево все те, що було зроблено, для чого, для кого… Я просто розумію, це відбувалось у них щодня. Це жах. Я не хочу про це говорити, про деталі, про їхні кроки, про їхні операції, про їхній бізнес, про їхні реальні, спеціальні блокади заради того, щоби заробляти гроші з того чи іншого напрямку. Про Крим», — заявив Зеленський.


Президент додав, що він став «реальним вироком» для Порошенка, коли виграв вибори президента.

«Я вважаю, найстрашніше, що він сам не розуміє, що для нього людина — це ніщо, і це не можна виправити ніколи, нічим. Ні досвідом, ні освітою», — наголосив Зеленський.

Это интересно:  У Києві проводять в останню путь письменника Горького Лука: названо дату і місце

Adblock
detector