Зеленський про угоду з Путіним: «Я вірю в це» (Відео)

12.10.2020   15:12    388


Президенту України Володимиру Зеленському вдасться укласти угоду з президентом Росії Володимиром Путіним, за якою Україна поверне свої окуповані РФ території.

Про таку свою віру сказав в інтерв’ю “BBC” сам Президент України Володимир Зеленський.

Як повідомляє “BBC News Україна“, ведучий програми ВВС HARDtalk Стівен Сакур прямо запитав Володимира Зеленського, чи вірить той у можливість домовитись з Путіним про відновлення територіальної цілісності України.

Это интересно:  Відсидів за вбивство і став головою ОТГ: подробиці перемоги Лозінського на виборах (Відео)

“Я вірю в це. В іншому випадку я би не йшов в президенти України”, – сказав Володимир Зеленський, підкресливши, що неможливо буде досягти такої угоди без міжнародної підтримки.

Президент України наголосив, що задля миру на Донбасі Україна і далі прагне рухатись у мінському і нормандському форматах, але  вимоги Росії про внеслення змін у Конституцію України і вибори на окупованому Донбасі до повернення Україні контролю над окупованими ділянками кордону з РФ для України є неприйнятними.

Это интересно:  В Киеве велосипедист на неосвещенной улице влетел в стеклянную остановку. Видео -

“Те, що я обіцяю, я хочу виконати і я йду до цього… Якщо я не зможу закінчити війну, значить потрібно, щоб прийшла інша людина, яка спроможна закінчити цю трагічну історію між нашими країнами”, – сказав Володимир Зеленський.


7days-ua.com
загрузка...Adblock
detector