Зеленський привітав українців з Днем перемоги над нацизмом

09.05.2021   13:03    281


Источник: glavcom.ua

«Від покоління до покоління батьки розповідали про цю війну дітям, а дідусі – онукам» – Зеленський

Скріншот з відео

Президент подякував всім українцям, які захищали та звільняли нашу землю від нацистів у Другій світовій війні

Сьогодні, 9 травня, Україна відзначає День перемоги над нацизмом. За моїми плечима – обличчя людей, завдяки яким вона стала можливою. Звісно, їх значно більше. І майже кожна українська родина має в сімейному альбомі таке фото. Де зображений батько, дідусь чи прадід…Відповідне привітання з’явилось у Facebook президента.

Это интересно:  Последствия ливня в центре Николаева: ливневки не справляются, воды по пояс. ВИДЕО

«Що для нас перемога над нацизмом? Це вдячність. Яка не має меж, строків давності чи географічного поділу. Це пам’ять. Про її страшну ціну. Про те, що у Другій світовій загинуло понад вісім мільйонів українців. Що додому не повернувся кожен п’ятий українець. Що загалом війна забрала щонайменше 50 мільйонів людських життів», – сказав президент.

Это интересно:  У США горить хімічне підприємство, місцевих жителів терміново евакуюють

Зеленський зазначив, що від покоління до покоління батьки розповідали про цю війну дітям, а дідусі – онукам. На жаль, із 2014-го все стало інакше. Тепер діти розповідають батькам, дідусям та бабусям про воєнні дії й відбиття ворожих атак.

«Тож нехай героїзм наших предків дає силу новому поколінню українських військових, наших захисників. З вірою в це, з надією на мир ми дякуємо та вклоняємось сьогодні всім українцям, які захищали та звільняли нашу землю від нацистів у Другій світовій війні» – підсумував президент.Adblock
detector