Зеленський озвучив перший пункт всенародного опитування, після чого в ОП заявили, що змінити ситуацію з корупцією в країні «може тільки справжня воля народу». ВІДЕО

14.10.2020   17:41    348


Глава держави має намір дізнатися думку громадян щодо максимальної міри покарання для топ-корупціонерів.

Источник: uainfo.org

Президент Володимир Зеленський оголосив перше з п’яти питань, які він має намір винести на опитування 25 жовтня, яке буде проводитися одночасно з місцевими виборами. Про це він сказав у відеозверненні, оприлюдненому в середу, 14 жовтня, інформує UAINFO.org.

«25 жовтня на виборчій дільниці ти зможеш відповісти на п’ять важливих питань. Отже, питання №1: чи потрібно ввести довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах?», — сказав глава держави,

Зеленський закликав прийти українців на виборчі дільниці і, крім голосування на місцевих виборах, відповісти на це та інші важливі питання.

Это интересно:  Учні і батьки спеціалізованої школи Тернополя уже втретє пікетують облдержадміністрацію (Відео)

Згодом в Офісі президента пояснили питання про довічне ув’язнення за масштабну корупцію. Про це повідомляє прес-служба ОП.

В ОП кажуть, що корупція — це «ворог не менш підступний, ніж той, який загрожує нам на сході країни», і констатують, що Україна ще на самому початку шляху.

«На жаль, розвиток антикорупційної інфраструктури роками затягувався. Злочинці отримували політичне прикриття. А можливості корупціонерів ставити під сумнів діяльність антикорупційних органів прописувалися просто в законах. Саме це, в підсумку, і дозволило свого часу через Конституційний Суд скасувати статтю Кримінального кодексу, якою встановлювалася відповідальність за незаконне збагачення, визнавши формулювання цієї статті таким, що порушувало презумпцію невинності особи. Це стало фактично амністією для тисяч корумпованих чиновників і депутатів», — сказано в публікації.

Это интересно:  В Луцке обнаружили неизвестные подземелья (ВИДЕО)

У відомстві також вказують на надання в 2019 році НАБУ «права на прослуховування» і початок роботи Вищого антикорупційного суду.

Змінити ситуацію з корупцією в країні «може тільки справжня воля народу», стверджують в ОП.

«Під час ініційованого Главою держави загальнонаціонального опитування 25 жовтня 2020 року перше питання буде стосуватися саме цієї проблеми. Корупція і як її викорінити. Нехай свою відповідь, з якою політичне середовище вже не зможе сперечатися, дадуть всі українці, які щиро зацікавлені в тому, щоб позбутися від цього ганебного явища. Щоб навіть ті корупціонери, які «врятувалися» від покарання за п’ять років попередньої влади, побачили: шансів у них вже ніколи не буде, а ризики зростають багаторазово. Сьогоднішнє держава не може дозволити собі навіть мінімально терпіти корупцію», — додають в офісі президента.

Это интересно:  Украина может резко усилить ВМС: возможности и угрозы 2021–2022 годов. ВИДЕО

Нарешті, в ОП уточнюють, що «таке опитування, на відміну від референдуму, не матиме прямих юридичних наслідків, однак дасть можливість кожному громадянину висловитися так, щоб політики це, дійсно, почули».загрузка...


Adblock
detector