Зеленський озвучив головну претензію до Разумкова (відео) - Новости Ю

Зеленський озвучив головну претензію до Разумкова (відео)

02.10.2021   21:02    4932

Источник: glavcom.ua

Зеленський натякнув, що разумкова пора шукати нову команду
фото: kanaldom.tv

Президент вважає, що питання про відставку Разумкова з поста спікера ВРУ повинні обговорюватися всередині фракції, а не в медіа-просторі


Проблема Дмитра Разумкова в тому, що він не поділяє деякі моменти програми партії «Слуга народу», а не в його особистості.


Про це повідомив Володимир Зеленський телеканалу «Дім».

Президент вважає, що питання про відставку Разумкова з поста спікера ВРУ повинні обговорюватися всередині фракції, а не в медіа-просторі.

Я вважаю, що в опитування про Дмитра Олександровича – це внутрішньофракційної питання. Вважаю, що велика помилка з боку Діми або консультантів, які з ним зараз працюють, що він виносить ці питання в публічну сферу, у медіа. Хоча секретів ніяких немає», – сказав Зеленський.

Глава країни вважає, що депутати його партії повинні підтримувати її програмні принципи, якщо ж вони цього не роблять, то виникає питання про їх виключення.

«Якщо ми боремося з олігархами – підпишіть закон. Не підписуєте? Шукайте іншу команду. Якщо ви віддаєте себе боротьбі з людьми, які робили все, щоби ми не були єдиною країною, якщо ви підтримуєте санкції щодо їх, то ми – разом», – пояснив Зеленський.

Він підкреслив, що мати різні політичні погляди – це нормально, але тоді варто вступати саме в ту партію, чиї ідеали ти поділяєш.

«Якщо погляди відрізняються від поглядів понад 200 осіб (фракції «Слуга народу» – ред.), від 73% (українців – ред.), які віддали голоси саме за програму партії «Слуга народу»… Ми ж нічого іншого, крім виконання цієї програми, не робимо. І якщо твої погляди інші — значить, ти живеш своїм особистим життям», – резюмував гарант.

Самого спікера парламенту до Трускавця не запросили. На вчорашньому ефірі «Свободи слова з Савіком Шустером» він сказав, що запрошує «слуг народу» на засідання фракції в понеділок в стінах парламенту, оскільки не вважає чесним, що питання його перебування на посаді вирішують без нього самого.

Раніше Разумков запевнив, що не конфліктує зі «Слугою народу». Натомість у Раді розповіли, коли Разумкова відправлять у відставку.Adblock
detector