Зеленський офіційно представив нового керівника військової розвідки (Фото)

10.08.2020   17:32    254


Усі фото – сайт Президента України

Верховний головнокомандувач ЗСУ Володимир Зеленський сьогодні офіційно представив особовому складу нового верівника Головног оуправління розвідки Міноборони України Кирила Буданова.

Як повідомляє сайт Президента України, Володимир Зеленський вручив службове посвідчення Кирилу Буданову, якого призначив на посаду указом Президента України 5 серпня.

Кирило Буданов

“Це офіцер, який пройшов усі сходинки воєнної розвідки, прекрасно знає систему зсередини, є учасником бойових дій з перших днів війни, а отже – це не “кабінетний теоретик”, а справжній бойовий офіцер з великим досвідом та великим авторитетом”, – сказав Володимир Зеленський.

Читайте також: Очільником ГУР Міноборони України став розвідник, якого у Києві хотіли підірвати спецслужби РФ

Володимир Зеленський поставив перед новим очільником ГУР Міноборони завдання з розбудови української військової розвідки.

Это интересно:  Как чистят зубы бегемотам (ФОТО)

“Потрібно посилити стратегічну та оперативну складові, вдосконалити аналітичну діяльність та якість отримуваної інформації”, – сказав Володимир Зеленський.

Також Володимир Зеленський наголосив на важливості опрацювання нової Національної розвідувальної програми на 2021-2025 роки.

“У ній обов’язково мають бути закріплені ключові речі: це оснащення підрозділів сучасним озброєнням та технікою, перехід на стандарти НАТО у питаннях збору, обробки й надання розвідувальної інформації, запровадження сучасних підходів у підготовці особового складу”, – сказав Президент.

Это интересно:  Современный семейный дом в Южной Корее (ФОТО)

Своєю чергою Кирило Буданов наголосив, що поставлені завдання виконає.

“Сьогодні перед воєнною розвідкою України стоять такі завдання. Це збільшення впливу розвідки у сфері міжнародних відносин, повернення тимчасово окупованих територій Донбасу та Автономної Республіки Крим і відновлення справедливості відносно осіб, які принесли війну на нашу Батьківщину”, – зазначив начальник ГУР Міноборони Кирило Буданов.

Это интересно:  Подборка прикольных картинок (ФОТО)

Після офіційного представнення Буданова Зеленський відвідав музей української військової розвідки.


7days-ua.com
загрузка...Adblock
detector