Зеленський нарешті пояснив, чому ображається на Разумкова (відео) - Новости Ю

Зеленський нарешті пояснив, чому ображається на Разумкова (відео)

03.10.2021   13:49    579

Источник: glavcom.ua

Зеленський пояснив про відносини зі спікером парламенту
фото з відкритих джерел

Президент вважає, що Разумков обрав окремий від «Слуги народу» шлях


Під час брифінгу 3 жовтня президент Володимир Зеленський відповів на запитання щодо ймовірної відставки спікера парламенту Дмитра Разумкова. Зеленський нагадав історію, як Разумков збирав підписні листи щодо імпічменту президента.


«Це внутрішня ситуація фракції «Слуга народу», монобільшості» – сказав Зеленський.

Зеленський пояснив, що Разумков як партієць був делегований на посаду спікера. Партія має мільйон питань до голови Верховної Ради, та до Разумкова, як людини, яка делегована членами всієї команди.

«Ми всі розуміємо, що сьогодні він не є членом цієї команди, він про це говорить достатньо відкрито. Він сториться вже своїх однопартійців. Чому? Найголовніше питання, що Разумков витягнув це на офіційну платформу і насамперед повинен був говорити з партією, а потім виходити у публічну площину. Це достатньо образливо звучить до команди, яку він вважає своєю» – зауважив президент.

Это интересно:  Ув'язнені зможуть дзвонити та користуватись інтернетом: Малюська презентував нові послуги у тюрмах (ВІДЕО)

Зеленський додав, що у нього були достатньо відкриті відносини із Разумковим. Проте згодом голова Верховної Ради почав продукувати меседжі до президента через екрани телебачення замість особистого дзвінка.

«Я розумію, що це заява про самостійні політичні кроки. Я в цьому питанні людина однозначна: «Хочеш – іди», – сказав він.

Зеленський додав, що ситуація з підписними листами – це вибір партії. Також президент нагадав, як Разумков збирав підписні листи за імпічмент президента.

Это интересно:  На пороховом заводе в России произошел взрыв: погибли 16 человек (видео)

«Я не можу як президент ображатися чи не ображатися, я не можу собі дозволити таких речей. Це внутрішній момент», – додав він.

Фракція «Слуга народу» найближчого понеділка розпочне процедуру відкликання Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради.

2 жовтня у Трускавці президент Володимир Зеленський сказав, що проблема Дмитра Разумкова в тому, що він не поділяє деякі моменти програми партії «Слуга народу», а не в його особистості.


Adblock
detector