Замість шкільної дошки ㅡ стіни будинків. Вчитель в Індії вигадав, як повернути дітей до навчання під час карантину - Новости Ю

Замість шкільної дошки ㅡ стіни будинків. Вчитель в Індії вигадав, як повернути дітей до навчання під час карантину

17.09.2021   10:26    1649
Через суворі карантинні обмеження, які запровадили ще навесні, в Індії закривалися маленькі школи у селах. Діти тинялися без діла, але сільський вчитель Діп Нараян Наяк придумав, як наздогнати шкільну програму, коли класи закриті.

Про це повідомляє Reuters.


Серпневе опитування близько 1 400 школярів в Індії, показало, що в сільській місцевості тільки 8% дітей регулярно навчалися онлайн. 37% взагалі не вчилися і близько половини не могли прочитати більше, ніж кілька слів.


Автори опитування зазначили, що серед причин, чому склалася така ситуація, найчастіше називали відсутність власного смартфона у дитини, поганий мобільний зв’язок, недостатньо коштів для оплати мобільного Інтернету, школи не надсилали навчальні матеріали або онлайн-навчання було занадто важким для деяких.

Это интересно:  Строительство "Северного потока 2": Путин стал героем меткой карикатуры в роли бандита

34-річний шкільний вчитель Діп Нараян Наяк з селища Джоба Аттра, що на сході штату Західна Бенґалія, був стривожений такою ситуацією. Тоді педагог вирішив, якщо школа у селі закрита ㅡ можна організувати свою просто на вулиці.

Чоловік намалював умовні шкільні дошки на стінах будинків вздовж вулиці, де діти могли займатися та писати за допомогою крейди. Вчитель навчав дітей всього підряд: від популярних дитячих віршів до важливості особистої гігієни під час карантину. Наразі серед його учнів 60 дітей.

Батьки дітей вдячні педагогу: Кіран Турі, дитина якої навчається разом з чоловіком, розповіла, що діти просто тинялися на вулицях, поки вчитель не організував навчання.

Сам чоловік розповів, що не хотів, аби навчання дітей пропало. Він боявся, що його учні, більшість з яких ㅡ діти заробітчан, що отримують подобову оплату, та перші у своїх родинах, хто здобуває освіту, не продовжать навчання після такої паузи.

Это интересно:  «Ну что, получил!»: эпичное нападение кота на спящего пса рассмешило интернет

hromadske.ua









Adblock
detector