«Заборони повинні бути жорсткіші», – Голубовська розкритикувала зимовий локдаун. ВІДЕО

16.01.2021   07:12    270


Зимовий локдаун в Україні у зв’язку з епідемією коронавірусу, введений з 8 по 24 січня, має бути з більш жорсткими обмежувальними заходами, і діяти не менше ніж три тижні.

Источник: uainfo.org

Таку думку висловила провідний київський інфекціоніст, заслужений лікар України Ольга Голубовська в ефірі телеканалу «112 Україна» інформує UAINFO.org з посиланням на РБК-Україна.

Медик зазначила, що минулий локдаун, що діяв торік восени, показав свою ефективність і «все-таки зіграв на благо нашій країні, тому що ми не були готові, як і багато інших країн світу».

Это интересно:  Секретар РНБО назвав глобальну помилку 30-річної давнини, від якої досі страждає Україна (Відео)

«Я вже неодноразово говорила, що клініцисти, як я, завжди будуть за обмежувальні заходи. Ми в цьому плані не об’єктивні, зі зрозумілих причин. У будь-якому випадку знижується кількість надходжень (пацієнтів), і у нас полегшується життя. Тому на нашу точку зору спиратися не треба, проте — на думку професіоналів — епідеміологів», — наголошує Голубовська.

Это интересно:  Посол Канади до дня народження Лесі Українки прочитала вірш поетеси на трьох мовах

При цьому інфекціоніст скептично висловлюється про нинішні обмежувальні заходи після посилення карантину.

«Чесно кажучи, я не сильно там ходжу по магазинах, і дивлюся, і взагалі не бачу жодного локдауну. У чому він виражається? У метро їздять. Я як приходжу додому, відкриваю телефон — бачу, що натовпи народу всюди: Буковель, метро, магазини… Але якусь роль він грає», — сказала Голубовська.

Это интересно:  Спроба військового перевороту у Вірменії: Пашинян запевнив, що армія на його боці

Також інфекціоніст вважає, що обмежувальні заходи «повинні бути щонайменше три тижні, якщо їх робити».

«І вони повинні бути більш жорсткими», — додала вона.

Читайте також: Нардеп: На провал вакцинації слід реагувати відставками – Степанова зокрема й уряду загалом

Медик переконана, що статистика за кількістю випадків захворювань COVID-19 «не відповідає нічому», і люди, навіть з симптомами інфекції, нерідко «не хочуть заморочуватися» і не звертаються за медичною допомогою.
загрузка...

Adblock
detector