Забігла на подвір’я: у столиці скажена лисиця покусала жінку

26.04.2021   15:30    219


У Голосіївському районі столиці зафіксовано випадок сказу у лисиці. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби міста.

Источник: nnovosti.info

З’ясовано, що 17 квітня тварина забігла на подвір’я у Голосіївському районі та сховалась під дошками. У той самий день, ця лисиця нанесла покус жінці, яка проходила біля цих дошок, після чого тварина знову сховалась. Людина отримує лікування.На наступний день був виявлений труп лисиці.

Это интересно:  Серед нападників були дві жінки: на Дніпропетровщині бандити пограбували та побили пенсіонера у власній квартирі (фото)

Дослідження виявило свічення характерне для сказу тварин.

Зазначається, що сказ – гостре інфекційне захворювання. Сказ може передаватись людині чи тварині не лише через укус, а також і при ослиненні. Встановлено, що у тварин слина може бути заразною до появи клінічних ознак. Тобто, можна заразитись від тварини, яка не виглядає хворою, а є носієм сказу. При цьому тварина не агресивна, а лагідно облизує того, кого любить. Достатньо зараженій слині потрапити на кон’юнктиву ока, у ніс, на губи, на ушкоджену шкіру навіть при незначній подряпині, і цього вже досить, щоб вірус потрапив у кров.

Это интересно:  На пожаре в Виннице погибла молодая девушка (ВИДЕО)

Сказ вражає центральну нервову систему, супроводжується паралічами і завжди закінчується смертю. Специфічної терапії захворювання на сказ у світі не існує. Випадків одужання людей від сказу не зареєстровано. На сьогодні у всьому світі програма раціонального проведення щеплень проти сказу залишається пріоритетною.


Adblock
detector