За світло українці платитимуть більше — Уряд скасував пільги (Відео)

31.12.2020   12:21    22277days-ua.com

Фото – “Високий замок”

Ціна на електрику для населення зростає в Україні з 1 січня 2021 року.

Відповідне рішення прийняв 28 грудня на своєму засіданні Кабінет міністрів України, повідомляє Міненерго.

Як ідеться в повідомленні, прийнятою Постановою Кабмін скасував пільгову ціну за перші 100 кВт електроенергії, за які українці сплачували по 90 копійок за кВт на годину. З нового року за кВт/годину українці платитимуть за єдиним тарифом – по 1 гривні 68 копійок. Такий тариф діятиме до квітня наступного року.

Это интересно:  В Николаевской области неизвестные убили мужчину

У Міністерстві енергетики пояснили, що скасування пільгової ціни за перші 100 кВт електроенергії дало можливість не підвищувати тариф на електроенергію з нового року.

“Постанову прийнято з метою уникнення стрімкого зростання тарифу для населення вже з січня наступного року. Так, термін дії чинного механізму ПСО спливає 01.01.2021 і у разі неприйняття запропонованих змін ціна на електроенергію для побутових споживачів мала б формуватися на ринкових умовах, що призвело б до різкого, більш ніж у 2,5 рази, зростання тарифу на електричну енергію для населення (до близько 3.30 грн/кВт год). Відповідно, зазначеною постановою визначено єдину фіксовану ціну на електричну енергію для побутових споживачів – 1,68 грн/кВт год. Фактично, тариф для населення до 31.03.2021 збережено на поточному рівні (не враховуючи пільгову ціну за перші 100 кВт год/міс)”, – пояснили в Міненерго України.

Это интересно:  Приклав до підборіддя пістолет: на Вінниччині озброєний грабіжник вимагав у дитини гроші (фото)

У відомстві зазначили, що пільговий нічний тариф на електрику залишається.

Збережено і залишено без змін коефіцієнти дво- та тризонного обліку електричної енергії. Тому у разі встановлення, до прикладу, двозонного обліку електричної енергії, її ціна у нічний час буде на 50% меншою“, – йдеться в повідомленні Міністерства енергетики України.

Это интересно:  Вакцинація розпочнеться вже у лютому, - Зеленський (Відео)

Більше – у відео ТСН.


Adblock
detector