За насильство над дружиною у столиці чоловіку загрожує 2 роки в'язниці

21.05.2021   14:19    231

Слідчі столичної поліції повідомили про підозру чоловіку за вчинення домашнього насильства над дружиною. Про це повідомляє поліція Києва.

Источник: nnovosti.info

На обліку кривдників у Голосіївському управлінні поліції перебуває чоловік, який систематично вчиняє домашнє насильство над своєю дружиною. Правоохоронці взяли на контроль ситуацію у сім’ї, адже свідками сімейних сварок стають двоє неповнолітніх діток.

За словами старшої слідчої Голосіївського управління поліції Марії Голік, за ображання жінки районний суд тричі виносив ухвалу щодо притягнення кривдника до адміністративної відповідальності:

«Поліцейські мобільної групи реагування на факти домашнього насильства через штовхання та психологічне знущання над жінкою виносили термінові заборонні приписи відносно 40-річного зловмисника. Суд зобов’язував його виплачувати штрафи, застосовував до фігуранта адміністративний арешт на п’ять діб. Через те, що кривдник систематично продовжує свої неправомірні дії, ми розпочали кримінальне провадження».


У рамках досудового розслідування слідчі направили постраждалу на проходження експертизи, яка визначила, що 36-річна жінка потерпає від психологічного та фізичного насильства. Під час сварок, конфліктів та образ потерпілої були присутні неповнолітні діти, 2010 та 2016 років народження.

Слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні злочину, передбаченому ст. 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин громадських робіт до двох років позбавлення волі.

Нагадуємо контакти установ, які можуть допомогти у ситуації домашнього насильства:

Національна поліція України -102

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства — 0 800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів), 116123 (безкоштовно з мобільних)

«Гаряча лінія» для жертв домашнього насильства — 15-47

Національна дитяча гаряча лінія — 0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів), 116111 (безкоштовно з мобільних)

Цілодобова правова допомога — 0 800 213 103.


Adblock
detector