З літаками в небі і без промов: повна версія прощання з загиблими в катастрофі Ан-26 (Відео)

06.10.2020   18:21    595


Сьогодні в Харкові, де навчались загиблі в авіакатастрофі під Чугуєвом 25 вересня курсанти, відбулась церемонія прощання.

На центральній площі міста в тиші під звук труби винесли на руках 25 трун з тілами загиблих, особи яких після падіння АН-26 встановлювали за допомогою експертизи ДНК. Це 19 курсантів Харківського авіаційного університету Повітряних сил і 7 членів екіпажу Ан-26, який розбився під час навчального польоту.

Это интересно:  В Минске протесты разгоняют светошумовыми гранатами (ВИДЕО)

На жалобний захід прибув Верховний головнокомандувач ЗСУ Володимир Зеленський. Як повідмоляє сайт Глави держави, Президент України загиблих у авіакатастрофі під Чугуєвом посмертно відзначив медаллю “За військову службу Україні”.

Церемонія прощання на центральній площі Харкова була без промов і в тиші, яку розривала лише пронизлива траурна мелодія труби та проліт літаків над площею з тілами курсантів, які так і не стали штурманами, але назавжди залишились в небі.

Это интересно:  У фірмовій масці і з великою соціальною дистанцією: як голосував мер Тернополя (Відео)

Після завершення церемонії в Харкові тіла загиблих для прощання і поховання направляють на малу батьківщину – в авіакатастрофі АН-26 під Чугуєвом загинули вихідці з 11-ти областей України.

Повна версія церемонії прощання в Харкові – у відео ТСН.


7days-ua.com
загрузка...Adblock
detector