З ферми – у місто: кози-втікачки налякали американців - Новости Ю

З ферми – у місто: кози-втікачки налякали американців

05.10.2021   09:00    1364

Більш ніж 50 кіз втекли з фермерського господарства в Атланті (США). Тварини випасались на загородженій території. Утім, якимось чином, кози знайшли вихід з загороди і разом з двома собаками, що їх охороняли, втекли у місто, повідомляє SEEDS.


Незвичайна ситуація трапилася минулого тижня. Тварини наробили справжнього переполоху на вулицях. Деякі містяни тікали від стада, інші фільмували чи фотографували тварин на телефони.


Это интересно:  Візит Зеленського в Золотоношу висміяли у гумористичній програмі

Кози заважали руху автомобілів, оскільки пересувались жвавою трасою. Потім тварини розмістилися на газоні перед місцевим бізнес-центром.

Фермер одразу почав пошуки кіз. Залучившись допомогою поліцейських, господареві вдалося завантажити тварин у вантажівку та забрати їх із центру міста. Утім собак фермера досі шукають.

Сфотографуватися з козами можна й в Україні. Щоправда не в центрі великого міста, а в господарстві “Кози та Матроси”, що розташоване в селі Миколаївка на Одещині. Це цілий відпочинковий комплекс з рестораном на березі моря, кемпінгом, магазином фермерських продуктів та контактною козячою фермою з облаштованими фотозонами.

Тварин у Господарстві “Кози та Матроси” можна не лише фотографувати та гладити, а й доїти. Також на фермі можна відвідати маслоробню і ознайомитись з процесом виробництва вершкового масла, а також купити овочі, ягоди та фрукти.

Это интересно:  Охотник нашел в лесу камеру и удивился, обнаружив, что видео на нее снимал медведь

“Уявіть, як ви прокидаєтесь під перших півнів, виходите з глемпінгу в лавандове поле та насолоджуєтесь сніданком з домашніх овочів, скремблом з яєць наших курей та бринзою з молока наших кіз”, – говорять власники господарства.

Adblock
detector