Зґвалтував та кинув: відома співачка зробила зізнання (фото)

21.05.2021   16:02    1830

У 19 років Леді Гагу зґвалтував її продюсер, після чого зірка завагітніла. Про це вона розповіла в новому документальному фільмі принца Гаррі і Опри Уїнфрі «Я, якого ви не бачите» (The Me You Can’t See), який присвячений проблемі психічного здоров’я.

Источник: nnovosti.info

За словами співачки, їй тоді було 19 років і вона вже працювала в індустрії. Тоді продюсер поставив їй ультиматум – або вона знімає одяг, або він спалить всі її записи.

Это интересно:  Екстремальний краш-тест: позашляховик Toyota відправили у вільне падіння (відео)«Я йому відмовила. Я пішла, тоді він мені сказав, що спалить всі мої записи. І він не зупинявся. Він не переставав просити мене зробити це, і я просто застигла. Не пам’ятаю, що було далі», – розповіла вона.

Співачка розповіла, що відчула сильний біль і повне заціпеніння. Після цього вона завагітніла і хворіла кілька тижнів.

«Я хворіла кілька тижнів. Тоді я усвідомила, що це була така ж біль, яку я відчула, коли людина, яка мене зґвалтувала, кинула мене вагітну. Мене рвало і нудило», – говорить співачка.

У Гаги тоді трапився нервовий зрив, вона впала в жахливу депресію і тільки через кілька років співачка потрапила в лікарню, де їй надавали психіатричну допомогу.


Adblock
detector