Євродепутати просять Єврокомісію почати розслідування проти «Газпрому» - Новости Ю

Євродепутати просять Єврокомісію почати розслідування проти «Газпрому»

19.09.2021   07:16    620

Вони запідозрили російську компанію в діях, що призвели до підвищення ціни на газ

Понад 40 депутатів Європейського парламенту звернулися до Єврокомісії з закликом розслідувати роль «Газпрому» в зростанні цін на газ у Європі. Автори звернення запідозрили російську компанію в маніпулюванні ринком і порушення норм ЄС у сфері конкуренції, пише Reuters.

Это интересно:  Хэллоуин в режиме карантина. В Киеве покажут перформанс "Carmen Бордель" и парад зомби


«Ми закликаємо Єврокомісію терміново почати розслідування щодо ймовірного і усвідомленого маніпулювання ринком з боку «Газпрому» і можливого порушення діючих в ЄС правил конкуренції», – йдеться у зверненнія депутатів.

Звернення подали євродепутати з Польщі та країн Балтії.  Загалом у Європарламенті 705 депутатів. Bloomberg уточнює, що автори представляють «різні політичні групи».

Это интересно:  Цены на жилье в Днепре: квартиры на вторичном рынке подешевели

Представник прес-служби Єврокомісії Аріанна Подеста підтвердила отримання звернення. «Ми отримали лист і з часом відповімо. На даний момент я не можу нічого додати», – сказав вона під час брифінгу.

Ціна газу в Європі на початку вересня досягала рекордних значень, а 15 вересня показник перевищив $950 за 1 тис. куб. м. Зростання цін повʼязують із вкрай низьким запасом газу у підземних сховищах перед опалювальним сезоном. До переходу від закачування до відбору газу з підземних сховищ залишається трохи більше місяця, а рівень запасів ледь перевалив за 70%.

mind.ua

Это интересно:  Адель призналась, кого бы из британских принцев она выбрала: Уильяма или Гарри (видео)
Adblock
detector