ЄС має секретний план «газової війни» з Росією, – Times - Новости Ю

ЄС має секретний план «газової війни» з Росією, – Times

25.09.2021   14:12    1001

В Євросоюзі вважають, що коливання на міжнародних енергетичних ринках не повинні завдавати удару по незалежності Європи

У Євросоюзу є секретний план «газової війни» з Росією, згідно з яким ЄС в майбутньому не повинен бути залежним від Москви в сфері енергетики. Про це повідомляє The Times.


«План призначений для того, щоб ЄС більше не був в заручниках у Москви», – йдеться в статті.


Это интересно:  Собак, застрявших на Канарских островах после извержения вулкана, эвакуируют на дроне

В Євросоюзі вважають, що коливання на міжнародних енергетичних ринках не повинні завдавати удару по незалежності Європи. Тому європейським державам слід об’єднатися, щоб не бути заручниками у газодобувних держав, стверджують автори.

У зв’язку з цим Іспанія запропонувала іншим країнам Євросоюзу об’єднати купівельну спроможність і придбати необхідні запаси газу єдиним блоком. Згідно з планом, це повинно допомогти протистояти Росії.

Міністри енергетики європейських країн вже обговорюють ідею, яка, на їхню думку, допоможе протистояти зусиллям Росії щодо обмеження поставок і підвищення вартості газу.

Это интересно:  Все о подорожании проезда в Киеве: когда поднимут цены и на сколько

Ціни на газ на континенті з минулого року ростуть і б’ють рекорди. Місяць тому розрахункова вартість палива трохи перевищувала $500 за тисячу кубометрів, до 21 вересня ця позначка наблизилася до $900.

Урядb Іспанії, Італії та Франції прийняли надзвичайні заходи, щоб захистити домовласників від різкого зростання витрат на електрику та опалення взимку, серед них – обмеження цін і субсидії.

Это интересно:  В Киеве будет теплая и сухая погода: синоптики дали прогноз (карта)

glavcom.ua
Adblock
detector