Яку позбутися від мігрені без лікарських препаратів, розповіли фахівці - Новости Ю

Яку позбутися від мігрені без лікарських препаратів, розповіли фахівці

21.09.2021   06:30    382

Згідно з даними статистиків, на землі кожна шоста людина страждає головними болями. Причиною є спадковість, шкідливі звички, спосіб життя і режим харчування.

Щоб позбутися від мігрені без лікарських препаратів, необхідно поповнювати дефіцит в організмі вітамінів та інших необхідних елементів. Першим є магній, головні болі переслідують людину через його дефіцит в щоденному раціоні.

Это интересно:  Дієтологиня назвала найкорисніші каші


При усуненні нестачі даного компонента болі пройдуть і кількість нападів скоротиться. Магній міститься в шпинаті, бобових, горіхах і авокадо.

Медики включили в список вітамін В6. Його недолік вважають найважливішим негативним фактором, що провокує розвиток судинних захворювань, включаючи мігрень. Для зниження ризику розвитку недуги необхідно щодня вживати свіжі овочі, злаки і печінку.

Это интересно:  Названы два простых изменения в рационе, которые помогут снизить плохой холестерин

Далі йде фолієва кислота, так як її недолік провокує стрес. Люди зі зниженим вмістом даної речовини в організмі найчастіше страждають головними болями. Для усунення негативної ситуації необхідно щодня вживати моркву, буряк, броколі і спаржу.

ukrhealthAdblock
detector