Яким повинен бути раціон харчування з настанням холодів - Новости Ю

Яким повинен бути раціон харчування з настанням холодів

20.10.2021   19:40    611

Взимку організму не вистачає тепла і сонячного світла, виростають енерговитрати на зігрів, сповільнюються обмінні процеси, потрібні сили на протистояння бактеріям і вірусам, з’являється швидка стомлюваність і млявість.


Тому з настанням холодів раціон харчування потрібно коригувати, вважає головний позаштатний фахівець з первинної медико-санітарної допомоги дорослому населенню Московського Департаменту охорони здоров’я Андрій Тяжельников.


Фахівець пояснив, що в холодну пору року приблизно 40% раціону харчування має складатися з м’яса. Воно дає енергію, стимулює захист від інфекційних захворювань, а також захищає від втрати м’язової тканини. При бажанні м’ясо можна замінити яйцями або рибою, підкреслив Тяжельников. Важливо, щоб в раціоні були присутні джерела білків і жирів.

“Щоб допомогти організму впоратися зі зміною кліматичних умов, потрібно дотримуватися збалансованого харчування, в якому обов’язково повинні бути присутніми білки, жири, вуглеводи, вітаміни, мінерали і клітковина”, – сказав лікар і додав, що страви взимку повинні бути більш ситними і калорійними.

ukrhealth
Adblock
detector