Які хвороби може лікувати кава - Новости Ю

Які хвороби може лікувати кава

24.10.2021   00:40    800

Кава не завжди є шкідливою. Деякі хвороби вона може вилікувати.

Від стресу. Міжнародне дослідження вчених з Португальського університету Коїмбри і Боннського університету показало: кофеїн блокує особливий рецептор і тим самим зменшує симптоми стресу. Це також підтверджується довгостроковим дослідженням Гарвардського університету. Його фахівці встановили, що жінки, які випивають чотири чашки кави з кофеїном на день, на 20 відсотків рідше страждають депресією, ніж ті, хто випиває всього одну чашку на тиждень.Від хвороб мозку. Дані дослідників з Університету Балтимора кажуть, що регулярний прийом кави покращує довготривалу пам’ять, а також забезпечує профілактику хвороб мозку. Люди, які споживають три чашки на день, менше схильні до деменції і хвороби Альцгеймера — це пояснюється тим, що кофеїн пригнічує відкладення тау-білка в головному мозку.

Крім того, кофеїн знижує ризик хвороби Паркінсона. Монреальський університет прийшов до висновку, що кофеїн не посилює типовий тремор, а, скоріше, знімає його.

Від хвороб серця. Люди, які випивають від трьох до п’яти чашок кави на день, не страждають серцевим нападом або інсультом так часто, як ті, хто не п’є кави. Це висновок Гарвардської школи громадської охорони здоров’я. Завдяки своїм антиоксидантним і протизапальним властивостям, кофеїн надає позитивним вплив на показники артеріального тиску.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector