Гороскоп Павла Глобы на неделю с 20 по 26 сентября 2021

Які щоденні звички провокують серцевий напад

04.08.2021   23:40    742

Серцевий напад трапляється, коли блокується одна з коронарних артерій (кровоносних судин, по яких кров йде до серцевого м’яза). Його можуть викликати абсолютно різні фактори, включаючи літній вік і генетику. Однак існують певні звички, які також збільшують ризики проблем з серцем.


Вечеря поза домом

Якщо час від часу є поза домом, це не призведе до серцевого нападу. Однак щоденні прийоми їжі в кафе і ресторанах можуть негативно вплинути на серце, так як в закладах є велика ймовірність вибрати нездорову їжу. Фахівці рекомендують відмовитися від хліба і коктейлів, замінювати шкідливу їжу на більш корисну, а також вибирати невеликі порції.

Это интересно:  Фахівці повідомили, про що свідчить наявність крові у сечі

Відсутність фізичного навантаження

Для здоров’я серця вкрай важливі регулярні фізичні навантаження. У людей, які займаються спортом, не тільки більш здорове серце, але і більш низький кров’яний тиск. Фахівці рекомендують займатися спортом не менше 2,5 годин на тиждень, щоб уникнути серцевого нападу.

Алкоголь

Спиртне підвищує кров’яний тиск і рівень тригліцеридів, що збільшує ризик серцевих захворювань. Крім того, алкоголь досить калорійний, тому його часте вживання може призвести до ожиріння, пише Eat This, Not That!

Это интересно:  Стоматолог розповів про протипоказання для використання ополіскувачів для порожнини рота

Стрес

Майже кожна людина відчуває стрес, проте мало хто замислюється про його негативний вплив на серце. Стрес підвищує кров’яний тиск, який є одним з основних факторів ризику серцевого нападу.

Куріння

Під час куріння в організм надходить безліч небезпечних хімічних речовин, в тому числі окис вуглецю. Вона знижує кількість кисню в червоних кров’яних тільцях, що шкодить серцю. Це також збільшує кількість холестерину в артеріях. Відзначається, що електронні сигарети також шкідливі для серця.

Это интересно:  Симптоми алкогольного гепатиту

Незнання симптомів

Знання симптомів серцевого нападу може врятувати життя. Чим раніше буде діагностовано серцевий напад, тим більша ймовірність уникнути серйозних наслідків. Найбільш поширеними ознаками серцевого нападу є: біль або дискомфорт в центрі або лівій частині грудей, задишка, слабкість, запаморочення, непритомність, біль або дискомфорт в щелепі, шиї, спині, одній або обох руках.


ukrhealth

Adblock
detector