Які продукти найчастіше провокують отруєння - Новости Ю

Які продукти найчастіше провокують отруєння

26.09.2021   08:00    435

Варто особливо ретельно обирати ці продукти в магазині та на ринку.

1. Риба — відмінний варіант білка для здорової дієти. Однак, коли мова заходить про свіжість продукту, саме з рибою бувають складнощі. Крім того, небезпеку становлять і природні токсини, які риба схильна накопичувати.


Саме через токсини відбувається п’ять з шести харчових отруєнь, пов’язаних з рибою. Особливу небезпеку становлять лакедра, короп, скат і пангасіус.


Это интересно:  Лікарі розповіли, які кисломолочні продукти можуть нашкодити здоров'ю

2. Горіхи і насіння — відмінний варіант перекусу. Однак ризик харчового отруєння з ними підвищено. Вся справа в тому, що далеко не всі миють горіхи до вживання. Однак фісташки, кедрові горіхи і фундук можуть призводити до харчових захворювань, якщо їх ретельно не промити.

3. Фрукти — невід’ємна частина збалансованої дієти. З них можна приготувати сніданок, як основну страву і десерт. Однак фрукти можуть призвести до харчового отруєння.

Дослідження CDC показало, що яблука, чорниця і гранат були причиною спалахів хвороб харчового походження. Найчастіше це відбувається при вживанні заморожених очищених фруктів, які використовуються для смузі.

Это интересно:  Врачи назвали признаки «ковидного» кашля

zdorovia.com.uaAdblock
detector