Як зрозуміти, чи зневоднений ваш організм - Новости Ю

Як зрозуміти, чи зневоднений ваш організм

05.12.2021   10:40    763

У соцмережах постійно з’являються незвичайні лайфхаки, багато з яких обіцяють розкрити вам істину або полегшити життя. У правдивості способу не завжди можна переконатися на практиці. Однак цей ролик прокоментував популярний лікар, інформує Ukr.Media.

Чоловік з Лондона, Англія, поділився в «Тіктоку» простим лайфхаком, як за мить дізнатися, чи зневоднений ваш організм. Хлопець показав, що для цього потрібно стиснути шкіру на міжфаланговому суглобі на пальці і подивитися, як вона себе поведе.


«Щоб побачити, наскільки ви зневоднені, ви повинні стиснути шкіру на пальці ось так. Якщо вона знову розгладиться, значить, все в порядку. Якщо ви стискаєте її і вона залишається в такому положенні, то ви зневоднені».


Ролик став дуже популярний, і люди почали перевіряти лайфхак на собі. При цьому одні відразу повірили в правдивість незвичайного способу, У інших же він викликав сумніви.

«Я зневоднена»
«Це правда?»
«Якщо вам за 50, так буде, скільки б ви не пили»
На це відео звернув увагу хірург національної служби охорони здоров’я Англії Каран Радж. Медик розповів у своєму акаунті в «Тіктоку», що не впевнений в точності тесту, проведеного саме таким чином. Однак зазначив, що принцип, що лежить в основі, вірний.

«Це називається щипковим тестом або тестом на тургор шкіри. Якщо кількість рідини в організмі в нормі, то ваша шкіра буде еластичною й одразу прийде в норму після щипка», — зазначив він.

aspekty.net

Adblock
detector