Як зняти запалення і біль в горлі за допомогою соди, порадила експерт - Новости Ю

Як зняти запалення і біль в горлі за допомогою соди, порадила експерт

13.11.2021   21:20    418

Харчова сода відмінно допомагає позбутися від в’язкого мокротиння в легенях і знімає запалення і біль в горлі. Як правильно і ефективно використовувати її для внутрішнього і зовнішнього застосування, розповів експерт.


“Про корисні властивості соди відомо з незапам’ятних часів. Це потужний ощелачивающий ефект, очищення і детоксикація організму, Перша допомога при застуді”, – заявив РИА Новости Спорт дієтолог і кінезіолог Артем Леонов в середу, 3 листопада.


Однак експерт попереджає, що отрута від ліків відрізняється лише дозуванням, тому безконтрольний прийом соди всередину може нашкодити організму.

Без призначення фахівця продукт не можна вживати протягом тривалого періоду часу, говорить Леонов. Це загрожує порушенням кислотно-лужного балансу і обмінних процесів в організмі, а також може привести до утворення каменів у нирках.

Читайте також:  Два кращі вітаміни для зміцнення імунітету назвав головний інфекціоніст США

Спеціаліст радить застосовувати соду зовнішньо, використовуючи її в якості скрабу для тіла. Такі ванни, за його словами, можна приймати щодня. “Шкіра стає надзвичайно ніжною, відбувається глибоке очищення і ощелачивание тканин організму”, – стверджує він.

lhealth.info
Adblock
detector