Як знизити внутрішньоочний тиск, розповіли фахівці - Новости Ю

Як знизити внутрішньоочний тиск, розповіли фахівці

27.11.2021   12:20    902

Впоратися з високим внутрішньоочним тиском можна за допомогою простих методів, таких як дієти і фізичні вправи. Однак без необхідного лікування стан може призвести до сліпоти, розповів глава компанії rebuild Your Vision Тайлер Соренсен.

“Якщо вам поставили діагноз глаукома або високий внутрішньоочний тиск, ви не самотні; глаукома, на жаль, дуже поширене захворювання, яке вражає старіюче населення”, – попередив фахівець. Він також зазначив, що стан прогресує і погіршується з віком. До групи ризику належать люди старше 60 років, з діабетом, короткозорістю, далекозорістю і пацієнти, у яких в сімейному анамнезі була глаукома.Щоб знизити внутрішньоочний тиск, в першу чергу необхідно привести в норму рівень інсуліну в крові, заявив Соренсен. “Інсулін може викликати підвищення вашого очного тиску. Тому розумно уникати солодкої і багатої вуглеводами їжі, такої як газовані напої, крохмалисті продукти, солодощі і хліб”, – уточнив він.

Крім того, впоратися зі станом допоможе фізична активність. Це може бути піша прогулянка, плавання або їзда на велосипеді.

Також важливо знизити рівень стресу. Серед найбільш перевірених методів-дихальні практики, йога, ходьба.

Однак всі перераховані вище способи повинні поєднуватися зі здоровою дієтою, додав фахівець. Щоб захистити здоров’я очей, він порадив включити в раціон продукти, багаті вітамінами С, Е і А, корисними жирними кислотами і мінералами. В першу чергу мова йде про листових зелених овочах, фруктах, горіхах і жирній рибі.

lhealth.info

Adblock
detector