Як знизити кров'яний тиск без ліків, підказали лікарі - Новости Ю

Як знизити кров’яний тиск без ліків, підказали лікарі

25.11.2021   08:00    906

Дотримання дієти, багатої на цільнозернові продукти, фрукти, овочі та знежирені молочні продукти, а також обмеження насичених жирів можуть знизити кров’яний тиск. У цьому можуть допомогти інші способи, вважають вчені


Підвищення рівня калію

За даними Клініки Мейо (Mayo Clinic), зниження тиску можна підвищити рівень калію в організмі. Його найкращим джерелом є фрукти та овочі.Регулярний спорт

Регулярна фізична активність, наприклад, 150 хвилин на тиждень або близько 30 хвилин у більшість днів тижня може знизити кров’яний тиск. Серед вправ, які знижують артеріальний тиск, виділяють ходьбу, біг підтюпцем, їзду велосипедом, плавання чи танці.


Зниження кількості натрію в раціоні

Навіть невелике зниження кількості натрію в раціоні може покращити здоров’я серця та показники кров’яного тиску. Щоб знизити вміст натрію, рекомендується читати етикетки на продуктах, їсти менше оброблених харчових продуктів, а також не додавати до страв сіль.

Відмовитися від шкідливих звичок

Вживання алкоголю у великих кількостях може підвищити кров’яний тиск на кілька пунктів, а також зменшити ефективність ліків, нагадують медики. Щодо куріння, то кожна сигарета підвищує кров’яний тиск на кілька хвилин. Тому від шкідливої ​​звички рекомендується відмовитись.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector