Як виглядає новий glo hyper+: преміальний дизайн та смак без компромісів

27.04.2021   07:59    287

glo™ представив новинку для тих, хто прагне підкреслити свій стильний образ та бажає відчути яскравий та насичений смак.

Источник: delo.ua

glo hyper+ представлений у чотирьох елегантних кольорах, а поєднання текстур надає пристрою преміальний вигляд.

Повсякденне життя сучасної людини наповнене різними пристроями. Для сучасних повнолітніх споживачів нікотину девайси glo™ стали елементом стилю та відображенням індивідуальності. Тож компанія-виробник уважно слідкує за технологічними трендами і завжди готова надати своїм споживачам найкраще поєднання за якістю, смаком та дизайном.За останні два роки було представлено ряд технологічних новинок, серед яких glo™ pro — пристрій, де вперше в Україні представлено інноваційну індукційну технологію нагрівання тютюну. Далі, вже у 2020 році, бренд представив новий формат девайсів — прогресивний glo™ hyper. Цього ж року спеціально для новинки розробили лінійку тютюнових стіків neo™* нового формату, завдяки якому смак став ще більш насиченим, а також розширився асортимент смакових варіацій.

Это интересно:  Газпром снова выкупил весь транзит через Украину

Вже за рік бренд підготував для користувачів новинку glo™ hyper+ — стильний девайс із оновленою палітрою кольорів корпусу та довершеною комбінацією текстур. Досконалі лінії корпусу glo™ hyper+ та витончене поєднання текстур надають девайсу преміальний вигляд.

Нова лінійка представлена чотирма кольорами: елегантним чорним, довершеним синім, бездоганним білим та вишуканим золотим. Кожен із них є особливим і дає можливість підкреслити свій образ. Вперше в лінійці hyper палітра кольорів представлена пристроєм у золотих відтінках. Із ним повнолітні споживачі тютюну зможуть відчути усі переваги преміального дизайну glo™.

Это интересно:  Укрзализныця запускает три новых "морских" поезда

Металевий корпус девайсу hyper+ гармонійно поєднується із глянцевою панеллю, яка розташована збоку пристрою. Така довершена сполука текстур стане родзинкою, яка підкреслить індивідуальність власника девайсу.

За новим сучасним дизайном та стильними відтінками ховається вже відома повнолітнім споживачам інноваційна технологія індукційного нагрівання тютюну glo™, що дозволяє отримати більш інтенсивний та насичений смак.

Це стосується й комфорту в користуванні девайсом. У новому glo™ hyper+ збережено два режими: Стандартний та Буст, які представлені у попередніх моделях glo™. У режимі Буст стік прогрівається швидше та за вищої температури, ніж у Стандартному режимі. Прогрівання займає всього 15 секунд, а температура становить 270 °С, тоді як у Стандартному режимі — 250°С. Тривалість сеансу становить 3 хвилини, кількість сесій без підзарядки залишається незмінною як для Бусту, так і для Стандартного режиму.

Это интересно:  В ФРГ заявили, что осталось достроить 80 км СП-2

Для glo™ hyper+ використовують тютюнові стіки neo™ у форматі деміслімс. Завдяки їм користувач отримує насичений тютюновий післясмак. До лінійки neo™ стіків входять також різні смакові варіації, тому обрати можливо як класичні тютюнові смаки, так і цікаві капсульні пропозиції.

*Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання

Adblock
detector