Як відрізнити діабет від звичайного зневоднення - Новости Ю

Як відрізнити діабет від звичайного зневоднення

19.09.2021   23:20    229

Класичною ознакою діабету 2 типу вважають спрагу. Науковці спробували розібратись, чим відрізняється зневоднення від діабету.

Найпростіший спосіб виміряти споживання води — пити воду з пляшок. За даними Європейського агентства з безпеки харчових продуктів (EFSA), нам потрібно близько 2,5 літрів води на день.


Випиваючи щодня дві літрові пляшки води, ми знаємо, що знаходимося на правильному шляху. У Європейській рада інформації про продукти харчування (EUFIC) пояснили, що одна третина води зберігається в нашій крові і між клітинами.


Это интересно:  Чому варто частіше вживати банани

Зневоднення може вплинути на багато функцій організму: температура тіла, гормональна регуляція, стимуляція витрати енергії, густота крові, вологість шкіри, довговічність клітин, травлення, амортизуюча функція для спинного мозку, головного мозку і очей.

Організм постійно втрачає воду через дихання, піт, сечу і фекалії, тому важливо продовжувати поповнювати її запаси. У головному мозку рецептори вимірюють консистенцію крові, вивільняючи гормон вазопресин, якщо він занадто рідкий.

Ще один хороший спосіб стежити за тим, чи є у вас зневоднення — це подивитися на колір своєї сечі. Блідо-жовтий означає, що у вас багато рідини, але обов’язково випийте води, якщо вона темно-жовта. Чим темніша сеча, тим більше ви зневоднені.

Это интересно:  Названі ознаки дефіциту вітамінів групи B, які важко розпізнати

при діабеті 2 типу зневоднення викликане високим рівнем цукру в крові. Нирки працюють понаднормово, намагаючись видалити зайвий цукор з кровообігу.

Це викликає зневоднення і відчуття спраги, але цей тип спраги не проходить, якщо ви випиваєте близько двох літрів води на день. Якщо діабет 2 типу не лікувати, то втамувати спрагу може здатися нездійсненним завданням.

Это интересно:  Як уникнути зневоднення, якщо звичайна вода набридла

zdorovia.com.uaAdblock
detector