Гороскоп Павла Глобы на неделю с 20 по 26 сентября 2021

Як швидко схуднути після 40 років порадили медики

23.08.2021   11:00    784

Ризик появи зайвої ваги в середньому віці збільшується, цьому сприяє фізіологія. Повідомляє видання Times Now.

Будемо чесні, дуже багато людей починають повнішати між 30 і 40 роками. Ближче до середини життя, після 30, людський організм починає втрачати м’язову масу. За десять років втрачається до 5 % м’язів, які активно спалюють калорії. Втрачаючи м’язову масу, ми автоматично засвоюємо більше калорій.Это интересно:  Фахівці повідомили, про що свідчить наявність крові у сечі

Тим часом фізично людське тіло в середині життя зовсім не має потреби в такій кількості калорій, йому потрібно ще менше, ніж було. Це пов’язано з тим, що внаслідок скорочення м’язової маси уповільнюється метаболізм.

Старіння, збільшення жирової тканини — все це впливає на те, як тіло переробляє глюкозу або цукор, що виділяється з їжі для отримання енергії. Процеси такого перероблення також можуть сповільнюватися, призводячи до збільшення рівня цукру у крові, розвитку предіабету та діабету 2-го типу, що підвищує ризик серцевих захворювань та інших небезпечних станів, включаючи сліпоту й ампутації.

Это интересно:  Цей популярний напій може знижувати ризик деменції

Спеціалісти дають три універсальних рекомендації:

  • Займатися фізичними навантаженнями. Необхідний рух і силові вправи — все, що розвиває та зміцнює м’язову тканину.
  • Їсти багато білка. З віком цей елемент у їжі стає ще більш важливим, він дає змогу запобігти швидкій втраті м’язів. Тілу потрібно від 1 до 1,5 грамів білка на кілограм ваги. Його слід розподілити на весь денний раціон, споживаючи не менше 20–25 грамів білка за сніданком.
  • Зменшити споживання калорій. Навіть якщо ваша їжа здорова, потрібно розуміти: споживання калорій не може бути таким же, як у молодості, інакше зайва вага неминуча.
Это интересно:  Названі основні причини випадіння волосся після коронавірусу

GreenPost

Adblock
detector