Як "Шахтар" за 5 хвилин програв матч Ліги Чемпіонів і вперше за десятиліття випав з євротурнірів (Відео, Таблиця) - Новости Ю

Як «Шахтар» за 5 хвилин програв матч Ліги Чемпіонів і вперше за десятиліття випав з євротурнірів (Відео, Таблиця)

25.11.2021   13:31    308

7days-ua.com

Фото – Фейсбук ФК “Шахтар” (Донецьк)

Програш донецького “Шахтаря” міланському “Інтеру” в п’ятому турі групового етапу Ліги Чемпіонів 24 листопада поставив остаточну крапку в намаганнях української команди продовжити свої виступи навесні у двоє євротурнірах цього сезоні – Ліги Чемпіонів та Ліги Європи.

Матч на виїзді “гірники” програли “Інтеру” з рахунком 2:0 фактично за 5 хвилин. Форвард італійської команди Едін Джеко забив двічі поспіль впродовж 5-ти хвилин – на 62-ій та на 67-ій хвилині матчу. Попри те, що статистика володіння м’ячем та інші показники матчу вказували на практично однаковий рівень гри суперників, “Шахтар” не спромігся на гол престижу.

У підсумку донецький «Шахтар» після п’ятого туру відбору без жодної виграної гри і різницею в 10 пропущених голів та з одним набраним очком залишився на останньому місці турнірної таблиці групи D. Із таким результатом «гірників» навесні не буде не тільки в плей-офф Ліги Чемпіонів, а й у Лізі Європи.

Востаннє в турніри єврокубкової весни донецький «Шахтар» не виходив 10 років тому — в сезоні 2010-2011 років.

«Ми зробили менше, ніж могли б зробити», — визнав після матчу з «Інтером» головний тренер «Шахтаря Роберто Де Дзербі.

Більше подробиць про програний «Шахтарем» міланському «Інтеру» матч відбору ЛЧ- у відео MEGOGO СПОРТ та ФК «Шахтар«.