Як самостійно вирахувати розмір своєї пенсії

29.03.2021   13:50    40


Источник: glavcom.ua

Результати розрахунку розміру пенсії зберігаються в особистому кабінеті та доступні для перегляду в будь-який час

«Не знаєте, як розрахувати розмір майбутньої пенсії? Тоді вам потрібно скористатися «Пенсійним калькулятором», – радять фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області. Зробити це ви зможете, увійшовши до особистого кабінету на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Это интересно:  Тайны валдайской дачи Путина


«Для того, щоб скористатися програмою потрібно отримати електронний цифровий підпис у відповідних центрах сертифікації електронних цифрових підписах і за допомогою цього файлу зайти на особистий кабінет, там є відповідний розділ пенсійний калькулятор. До нього підтягуються автоматично всі дані про страховий стаж і рівень заробітної плати, який певна особа має», – розповідає Володимир Носенко, перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Это интересно:  Масштабна нічна пожежа в Києві: на Оболоні палали автомобілі (Відео)

Крім того, є можливість самостійно внести інформацію про страховий стаж з інших документів, які наявні в особи.

«Такі обрахунки можна робити безліч разів. Виходячи з тих чи інших даних можна підставляти, можна орієнтуватися, якщо, наприклад, людина планує працевлаштовуватися на більш високо оплачену роботу і їй відомий розмір заробітної плати», – зазначає Володимир Носенко

Это интересно:  Обіцяв повернути вилучену автівку: посадовця столичної поліції затримали на хабарі (фото)

Фахівці говорять: розмір пенсії визначається з припущення, що розмір заробітної плати буде таким, як на час розрахунку «Пенсійним калькулятором». Результати розрахунку розміру пенсії зберігаються в особистому кабінеті та доступні для перегляду в будь-який час.

Джерело: irt.pl.uaAdblock
detector