Як позбутися від стресу та від високого тиску: 8 порад - Новости Ю

Як позбутися від стресу та від високого тиску: 8 порад

22.09.2021   14:40    196

Деякі поради допоможуть позбутися не лише від стресу, а й від високого тиску.

Сучасні люди дедалі частіше потрапляють у стресові ситуації, які надалі стають причиною підвищення тиску. Як відомо, артеріальна гіпертензія і стреси є основними факторами розвитку ряду хронічних захворювань, що скорочують життя людини. Для того щоб уникнути негативних наслідків цих факторів, експерти рекомендують скористатися порадами, які допоможуть не лише зберегти здоров’я, але й збільшити тривалість життя, інформує Ukr.Media.Припиніть поспішати

Постійний поспіх призводить до збільшення стресу. Спробуйте відкинути не надто важливі справи і спростити своє життя.

Это интересно:  Зміни в ногах, які вкажуть на високий цукор в крові

Достатньо відпочивайте вночі

Відомо, що сон, який менший за 6-7 годин, викликає зростання напруги і підвищує ризик появи стресу. Поганий настрій знижує якість розумової активності, не дозволяючи виконувати у повному обсязі потрібну роботу, змушуючи людину переживати і хвилюватися.

Потоваришуйте з йогою

Йога та інші способи медитації допоможуть розслабити тіло і навіть знизити тиск на 5 пунктів, повідомляють дослідники з клініки Майо.

Частіше спілкуйтеся з друзями

Здатність поділитися з близькою людиною проблемою допомагає уникнути накопичення негативних емоцій, уникнути розвитку депресії, а це означає — зберегти здоров’я.

Займайтеся спортом

Это интересно:  Медики назвали лучший способ укрепления иммунитета

Будь-який вид фізичних вправ — відмінний спосіб боротьби зі стресом і поліпшення свого настрою.

Завжди вирішуйте проблеми

Не слід залишати вирішення виниклої проблеми на потім. Скупчення невирішених питань збільшує ризик розвитку стресу. Намагайтеся знаходити мирне вирішення проблем, зберігаючи свою психіку спокійною.

Любіть себе

Завжди пам’ятайте, що ваше здоров’я і самопочуття — найголовніші аспекти у житті. Приділяйте увагу як своєму психічному здоров’ю (хобі, подорожі), так і фізичному (масаж, танці та ін.).

Это интересно:  Корисні властивості персиків

Дотримуйтеся правильного харчування

Крім того, що ваша їжа повинна бути корисною, важливо дотримуватися правил прийому їжі. Усе разом це допоможе нормалізувати рівень холестерину у організмі, а також уникнути підвищення тиску і усіх пов’язаних з ним захворювань.

Стаття призначена лише для ознайомлювальних та освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров’я.

aspekty.netAdblock
detector