Гороскоп на воскресенье 26 сентября 2021

Як поліпшити самопочуття після переєдання

11.09.2021   12:20    220

Всі знають, що в їжі, як і багато в чому іншому, повинна бути міра. Але іноді дотримуватися цього заходу зовсім не хочеться, особливо якщо на столі є найулюбленіші страви. В такому разі уникнути переїдання досить складно, інформує Ukr.Media.


Рідке переїдання не таке вже й страшне, проте самопочуття при цьому залишає бажати кращого. Часом після щільного обіду здається, що важко навіть ворушитися і дихати. Але це легко виправити. Ось кілька способів, які допоможуть відчути себе краще, якщо ви з’їли забагато.


Прогулянка

Проста ходьба допоможе поліпшити травлення, і ви перестанете відчувати себе роздутою кулькою, яка ось-ось лопне. Прогулянка допоможе уникнути печії, здуття і болю в животі. Для поліпшення стану після переїдання досить погуляти хоча б 10-15 хвилин в спокійному темпі.

Это интересно:  Лікарі розповіли, як метеозалежність впливає на організм

Пийте воду

Коли ви багато їсте, особливо солону їжу, ви споживаєте багато натрію, який викликає затримку рідини і здуття живота. Тому після переїдання варто пити звичайну воду. Вона допоможе вивести частину натрію, і ви почуватиметеся краще. Головне, не пийте забагато води відразу. Почніть з декількох ковтків, інакше ваш шлунок ще більше розтягнеться, а стан погіршиться.

Это интересно:  Цей відомий кожному продукт може принести велику користь

Не лягайте

Навіть якщо після смачного обіду хочеться поспати, не робіть цього. Горизонтальне положення після їжі може підвищити ймовірність кислотного рефлюксу, оскільки воно чинить тиск на м’язи, які зазвичай не дають шлунковій кислоті викидатися в стравохід.

Сплануйте наступне приймання їжі

Коли ви переїли, останнє, про що хочеться думати, це нову їжу. Однак подумати про неї варто, тому що це допоможе вам швидше повернутися до нормального харчування. Часто люди, переївши за святковим обідом, вважають, що сьогодні вже все одно не повернуться до здорової дієти, тому можна переїсти і за вечерею. Не треба так.

Сплануйте своє наступне приймання їжі заздалегідь, і нехай вона буде легкою (білок, овочі, фрукти, кефір і так далі). Після такого приймання їжі ви спокійно ляжете спати і на наступний день будете почуватися бадьорим огірком.

Это интересно:  Медики рассказали, какое заболевание вызывает дефицит витамина D

Не сваріть себе

Якщо ви переїдаєте тільки з якихось особливих подій, не варто лаяти і мучити себе. Ви не наберете десять кілограмів зайвої ваги і не підірвете своє здоров’я після одного об’ємного приймання їжі. Тому вибачте собі цю витівку, розслабтеся і спокійно поверніться до звичного режиму харчування.

aspekty.netAdblock
detector