Як мерзнути з користю для здоров’я - Новости Ю

Як мерзнути з користю для здоров’я

18.10.2021   20:20    927

«Сучасна газета» розповідає, як діапазони температур, відмінні від оптимальних, змушують наш метаболізм працювати в дещо іншому режимі.

Загалом холод нашим організмом сприймається значно краще, ніж спека, всупереч загальноприйнятій думці. Низькі температури — то своєрідний стрес, який мобілізує усі внутрішні ресурси, ідеться в повідомленні. Науковці Гарвардського університету прийшли до висновків, що холод близько в 5 разів менш небезпечніше для нас, ніж навіть помірна спека. У контексті імунітету холод теж має позитивний вплив, оскільки стимулює захисні реакції організму. Крім того, це непогана гімнастика для капілярів. Та й психоемоційна і когнітивна сфера відчуває стимулюючий ефект від холодних температур.«Сучасна газета» нагадує, що надмірний обігрів приміщення, в якому людина проводить багато часу, — це радше лише про комфорт, але аж ніяк про користь.

«Кидатись у крайнощі — теж не найкращий варіант, адже холод однозначно має й негативну сторону. А от обирати такий діапазон температур, який буде більш-менш комфортним та допомагатиме стимулювати різноманітні функції нашого організму — саме те, що треба», — ідеться в повідомленні.

GreenPost
Adblock
detector