Гороскоп на четверг 23 сентября 2021

Як клітковина може впливати на тиск та холестерин

02.09.2021   18:20    537

Високий кров’яний тиск збільшує ризик серцевих захворювань. Взмушуючи серце працювати важче, щоб перекачувати кров по нашому тілу.

Дослідження показують, що прийом псиліуму корисний для багатьох частин людського тіла, включаючи серце і підшлункову залозу. Було доведено, що псиліум (порошок з листя індійського подорожника) допомагає знизити кров’яний тиск, підвищити рівень ліпідів і зміцнити серцевий м’яз.

Это интересно:  Медики назвали чотири причини, що провокують запаморочення


У дослідженні, опублікованому в Національній бібліотеці охорони здоров’я, вивчали вплив псиліуму на кров’яний тиск.

Згідно з дослідженням, глобальна захворюваність гіпертонією перевищує один мільярд осіб. З огляду на ефективність розчинних харчових волокон, зокрема псиліуму, позитивно впливають на артеріальний тиск у пацієнтів з гіпертонією, це має клінічне значення.

Это интересно:  Дієтолог назвала кращий час для вживання кави

Мета-аналіз виявив значне зниження систолічного артеріального тиску на 2,04 мм рт.ст. У той час як мета-регресія показала, що гіпотензивний ефект псиліуму був сильнішим у суб’єктів з більш високим вихідним артеріальним тиском.

Дослідження прийшло до висновку, що переваги і відсутність побічних ефектів, про які повідомляли, особливо для пацієнтів з гіпертонією, медичні працівники і клініцисти повинні розглянути можливість використання добавок псиліуму для лікування або зменшення гіпертонії або симптомів гіпертонії.

Это интересно:  Чи дійсно бездріжджовий хліб нешкідливий?

Псиліум зв’язується з жиром і жовчними кислотами, допомагаючи організму виводити їх з організму. В процесі заповнення цих втрачених жовчних кислот печінка використовує холестерин, щоб виробляти більше. В результаті знижується рівень холестерину в крові.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector