«Я вражений», — повна версія брифінгу Зеленського і Блінкена (Відео)

06.05.2021   19:37    3877days-ua.com

Президент України і Держсекретар США, Київ, 6 травня 2021. Фото – Reuters/ВВС

“Я вражений”, – так Президент України охарактеризував після зустрічі з держсекретарем США обізнаність Сполучених штатів Америки у ситуації в Україні, в тому числі – на Донбасі.Про це Володимсир Зеленський заявив Ентоні Блінкену на спільній з ним прес-конференції.

Своєю чергою глава Держдепу США підкреслив, що Сполучені штата Америки вражкені, як Україна захищає свою територіальну цілісність на Донбасі. Блінкен підтвердив, що США і далі допомагатимуть Україні відстоювати її суверенітет і зараз уважно відслідковують рух російських військ біля кордонів України.

Это интересно:  Помер під тортурами, причетний поліцейський: стало відомо про причину вбивства професора у Запоріжжі

«Росія має спроможність за короткий час агресивно діяти, якщо вона вирішить це зробити. Ми спостерігаємо ретельно за всіма її діями. І я повинен сказати, що ми високо цінуємо те стримування, яке продемонструвала Україна в рамках таких провокаційних дій Росії», — заявив Блінкен.

Читайте також: Експерти сказали, що українській владі доведеться пояснювати Блінкену (Відео) 

Як заявили журналістам Блінкен і Зеленський після переговорів, і США, і Україна проти добудови Росією «Північного потоку-2».

Читайте також: Кулеба сказав, яке саме озброєння Україна проситиме в США

Ентоні Блінкен також зазначив, що, крім Росії як зовнішньої загрози, в України є й внутрішні загрози. Тому боротьба з корупцією є одним із двох найбільших викликів для нашої країни.

Читайте також: Порошенко про зустріч із Блінкеном: “Ми отримали потужну підтримку” (Відео)

Володимир Зеленський через держсекретаря передав президенту США Джо Байдену запрошення на уростості до Києва з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Читайте також: Блінкен пояснив, чому обрав Україну для першого офіційного візиту за океан (Відео)

Більше — у відео ТСН і в повній версії брифінгу Володимира Зеленського і Ентоні Блінкена у відео «Радіо Свобода«Adblock
detector