«Я боюся забути»: Кароль відверто розповіла про серйозну проблему - Новости Ю

«Я боюся забути»: Кароль відверто розповіла про серйозну проблему

16.09.2021   23:58    688

У Тіни Кароль, яка входить в число співачок з досить високими гонорарами, виникла серйозна проблема, що не йде на користь роботі: через погану пам’ять зірка часом забуває слова пісень. Про це Кароль відверто розповіла на своєму YouTube-каналі.


Источник: showbiz.fakty.ua

«У мене проблема зі словами пісень. Я боюся забути слова на сцені. Це постійно зі мною відбувається. Не знаю, як з цим боротися. Я можу 10 років співати пісню, а потім слова раптом як молоко в голові», — зізналася співачка.


Это интересно:  Как Светлана Лобода отметила 39-летие в ОАЭ

Неуважність Тіни проявляється не тільки на сцені — були випадки, коли зірка сідала не в своє авто. «Я плутаю свою машину, так. Сідаю до інших людей, буває», — підтвердила вона.

Зірка згадує, що особливою зосередженістю не відрізнялася і в зовсім юному віці: «Бувало, що спізнювалася на літакВся група летіла на концерт в Америку. А дівчинка Таня загубилася в Duty Free».

Записуючи відео, Кароль не ухилялася від занадто особистих питань. Вона зізналася, що в її житті були епізоди, коли крутила роман відразу з двома кавалерами. Також виявилося, що Тіна з її прекрасною фігурою любить фастфуд і ресторани швидкого харчування.

Это интересно:  Дівчинка: у Влада Ями поповнення в родині

Нагадаємо, раніше Тіна Кароль виступила зі світовою легендою музики Андреа Бочеллі і вразила публіку незвичайними вбраннями.


Adblock
detector