Хворих на COVID-19 лікуватимуть у ще двох лікарнях на Львівщині (Відео)

25.08.2020   20:30    1337


фото: Суспільне Львів

Від завтра Львівська обласна лікарня розпочинає приймати хворих на коронавірус. Цього тижня пацієнтів з підозрою на COVID-19 почне приймати і Самбірська центральна районна лікарня.

Перепрофільоване ревматологічне відділення Львівської обласної лікарні зможе приймати 30 хворих, повідомив завідувач відділенням Омелян Синенький.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Ореста Чемериса, у обласній клінічній лікарні за потреби можна буде розмістити до 60 пацієнтів, інформує Суспільне Львів.

Это интересно:  В українських криницях стрімко зникає вода. Яке пояснення дають фахівці? (Відео)

У ревматологічному відділенні обласної клінічної лікарні зробили окремий вхід, а також там обладнали додаткові кисневі точки. Раніше їх у відділенні було 11, ще 19 облаштували додатково.

Також у відділенні є 4 апарати штучної вентиляції легень.

Пацієнтів з непідтвердженим лабораторно коронавірусом, будуть розміщувати окремо.

Для того, аби підготувати обласну клінічну лікарню до прийому хворих, область виділила додаткові гроші. За словами заступника голови Львівської ОДА Івана Собка виділили по 100 тисяч гривень на кисень та засоби захисту.

Это интересно:  В Киеве Нацгвардейцам выдали сухпаек с личинками (ВИДЕО)

Окрім Львівської обласної лікарні цього тижня хворих на коронавірус почне приймати Самбірська лікарня.

Загалом в області лікарні першої і другої хвилі заповнені на 54,3 відсотки. На Львівщині пацієнтів із коронавірусом приймають 17 лікарень.

Подробиці – у репортажі журналістів UA: Львів Суспільне мовлення:


7days-ua.com

загрузка...Adblock
detector