Хворих із запаленням легень в Україні стрімко більшає — Степанов (Відео)

12.10.2020   13:11    702


Тижневий показник кількості хворих на пневмонію за останні три місяці в Україні зріс уп’ятеро.

Про таке стрімке зростання заявив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Він повідомив, що за минулий тиждень в Україні було діагностовано 22 тисячі 400 випадків запалення легень, тоді як за тиждень у липні пневмоній діагностували вп’ятеро менше.

Это интересно:  Протестующие из-за карантина перекрыли трассу Одесса-Рени (ВИДЕО)

“Суттєво збільшилася кількість людей з пневмоніями, за минулий тиждень це 22 400 осіб. Для розуміння, наприклад, тиждень з 13 по 19 липня загалом було пневмоній 4 тисячі 424. Тобто більше ніж у 5 разів зростання”, – констатував Степанов 12 жовтня.

Читайте також: В зеленій зоні лише одна область: в Україні вступив у дію оновлений поділ на карантинні зони через Covid-19

Міністр наголосив, що зі зростанням в Україні кількості хворих на коронавірус, кількість пневмоній і госпіталізованих з цією недугою українців стрімко зростає. Щоб лікарні і далі могли вчасно надавати допомогу таким хворим, міністр закликав українців дотримуватись карантинних і санітарних норм для недопущення поширення Covid-19.

Это интересно:  В США 80-летний пенсионер ездит на Ferrari F40 (ВИДЕО)

“Для того, щоб зупинити розповсюдження коронавірусної хвороби, щоб зупинити зростання кількості хворих, …нам всім слід добримуватись правил нової реальності, яких ми просто зобов’язані дотримуватись, якщо ми хочемо бути здоровими”, – сказав міністр охорони здоров’я України.

Читайте також: Від коронавірусу в Україні померли вже понад 5 тисяч хворих

Нагадаємо, що запалення легень – це найпоширеніше ускладнення коронавірусної хвороби.

Это интересно:  Убийство Шеремета: Антоненко оставили под стражей (ВИДЕО)


7days-ua.com
загрузка...Adblock
detector