Идея нового клипа Христины Соловий навеяна эстетикой фильмов Вонга Карвая. Также среди образов в клипе можно угадать Лолиту Владимира Набокова, о которой певица писала дипломную работу по специальности «литературное творчество». Кроме того, в клипе чувствуется гротескный реализм культового сериала Дэвида Линча «Твин Пикс». Все эти элементы показывают магию эмоций и раскрывают артистку с другой стороны.

Это интересно:  Поклонники не оценили яркий образ Кэти Перри

Производство клипа Христина Соловий доверила команде Radioaktive Film. Режиссером стала Анна Бурячкова. Именно она предложила певице идею, в которой артистка ни секунды не сомневалась.

 «Для мене завжди найважливішими у творчості були щирість і чесність зі собою та людьми, які слухають мою музику. Я ніколи не говорила про особисте і вважаю, що воно й надалі має залишатись тільки моїм. Найкращим способом вираження особистого стала творчість, відколи я почала писати пісні.

Історія, що зображена у кліпі, є частиною моєї біографії. У ній я справжня і дуже різна. Від маленької дівчинки, яка пізнає світ через музику, підростає, експериментує зі стилем – до дівчини, яка починає кар’єру співачки, приходить у вороже місце, і зустрічає свій спогад з минулого, настільки пекучий, як гарячий віск.

Мені важко про такі речі розповідати в інтерв‘ю. Проте режисер Анна Бурячкова знайшла спосіб це показати, використавши кінематографічний підхід. Частина образів у кліпі – речі з мого гардеробу. Ідея та герої зіткані з моїх улюблених книжок і фільмів. Нам вдалося зняти маленьке кіно і велику драму».

viva.ua

Это интересно:  Стали известны подробности рождения третьего ребенка Ким Кардашьян и Канье Уэста