Американський репер створив першу власну лінійку лаків для нігтів. Він назвав свій б’юті-бренд UN/DN LAQR. А 4 грудня Колсон Бейкер, відомий під псевдонімом Machine Gun Kelly, презентував продукцію на спеціальному заході, який відбувся у Лос-Анджелесі.


Machine Gun Kelly запустив бренд лаків для нігтів

Бойфренд голлівудської акторки тепер матиме косметичний бренд, який спеціалізуватиметься на виробництві та продажі лаків для нігтів. Вже з 2 грудня на офіційному сайті UN/DN LAQR можна придбати 1 з 10 відтінків лаків окремо або скласти сети з кількох засобів для манікюру. Доступні набори з 3 продуктів, а також 6 лаків у комплекті з двома пензликами. Ціни на лаки стартують від 18 доларів, набір зі 6 лаків може сягати 86 доларів.


Лаки Лаки для нігтів від хлопця Меган Фокс / Фото з інстаграму UN/DN LAQR

Лаки Набір лаків для покриття нігтів / Фото з інстаграму UN/DN LAQR

Бренд представляє продукцію у різних універсальних відтінках. Наприклад, білий і чорний, та більш яскраві: насичений рожевий, зелений – і лаки з глітером. Репер вважає, що манікюр не повинен бути ідеальним, а просто має доповнювати образ для кожного, хто бажає фарбувати нігті.

Відомо, що на створення лінійки лаків для нігтів Machine Gun Kelly надихнув Купідон. «Багато чоловіків у грецькій міфології були воїнами, солдатами або богами, які використовували свою силу. А ще був Купідон, який був поетичним і красивим. Цікаво, як би виглядав світ Купідонів замість людей, які поширюють думки щодо того, яким має бути «чоловік». Сила приходить у тому, як ти дотримуєшся свого слова, а не в тому, що буквально можеш робити своїми руками. Це мистецтво», – прокоментував засновник UN/DN LAQR.