Главная Лента Новостей Контакты Реклама Rss Лента

Xiaomi Mi 6 за 10 тисяч втер носа iPhone X

21 февраля 2018 г.   13:34    категория: Технологии

824

Xiaomi Mi 6 був представлений в квітні минулого року. З того моменту пройшло вже 10 місяців. Однак сьогодні смартфон не став працювати гірше, навпаки, за швидкістю роботи апарат не поступається багатьом топовим флагманам. Але про все по порядку.

Для початку хочу зазначити порівняння буде з iPhone X. Смартфон майже кожен додаток запустив швидше, і при цьому всі програми продовжили працювати у фоновому режимі, як і у випадку з iPhone X.

Это интересно:  Норвегия начнёт переход на электрические самолёты

vmgqQuuiNUk

Далі хочу порівняти девайс з OnePlus 5T. Багато хто називає 5T найшвидшим на ринку, але якщо поглянути на порівняння, можна помітити, що Mi 6 по швидкості роботи практично не поступається 5T. Майже всі додатки на Mi 6 запускаються з аналогічною швидкістю.

TxJ7L6s5kr0

Звичайно, Xiaomi Mi 6 сьогодні на тлі безрамкових смартфонів виглядає не так цікаво, проте давайте поглянемо на його вартість. Смартфон можна купити за 10 тисяч гривень, тоді як 5T оцінений в 17,600 тисяч гривень, а iPhone X можна купити за 38 тисяч гривень.

Это интересно:  Xiaomi показала смартфон Redmi 6 Pro в насыщенном синем цвете

Таким чином, Mi 6 можна назвати одним з найшвидших смартфонів на початку 2018 року і одночасно з цим найдешевшим флагманом на ринку, який може запропонувати подібний результат в тесті на швидкодію.

itechua.comЗагрузка...


загрузка...


...

...

Технологии...
...


...