Вживання певних продуктів допомагає впоратися з головною біллю - Новости Ю

Вживання певних продуктів допомагає впоратися з головною біллю

24.10.2021   10:20    765

Часто болить голова? Не варто поспішати пити ліки. Допомогти впоратися з хворобливими відчуттями і швидко прийти в норму може вживання певних продуктів, інформує Ukr.Media.

Глюкоза


Досить часто для усунення головного болю необхідно з’їсти щось солодке. Метод ефективний в тому випадку, коли причиною появи хворобливих відчуттів в голові є серйозне зниження рівня глюкози в крові. Справитися з погіршенням самопочуття допоможе шоколад, цукерка, печиво. Якщо ви не маєте можливості поласувати десертом в момент, коли застав головний біль, можна випити звичайний солодкий чай. Як тільки рівень цукру в крові прийде в норму, людина відчує себе краще.


Магній

Дуже добре справляється з головним болем магній. Ця речовина буде корисна в ситуаціях, коли голова почала боліти в результаті звуження судин. Досить з’їсти один з продуктів, який відрізняться високим вмістом магнію, щоб судини розширилися, і процес кровообігу прийшов в норму. Коли організму нічого не заважає насичувати головний мозок киснем в необхідній йому кількості, біль відступить. Таким чином, якщо у вас почала боліти голова, не поспішайте шукати таблетки в аптечці. Спробуйте з’їсти одну порцію гречаної каші, банан, мигдаль, курагу, насіння або іншу їжу, багату магнієм.

Кальцій

Ще один варіант появи головного болю і ряду інших неприємних симптомів — дефіцит кальцію. Недостатня присутність цієї речовини в організмі призводить до виникнення спазмів у м’язах, що провокує головний біль. Їжу з високим вмістом кальцію варто вживати, коли є напруга в області чола. Крім того, в організмі жінок в період менструації спостерігається зниження рівня кальцію. Якщо в ці дні болить голова, варто включити в раціон харчування більше продуктів, багатих кальцієм, наприклад, сир і молоко. Водночас можна проконсультуватися з фахівцем щодо прийому спеціальних добавок.

Калій

У людей може боліти голова і при нестачі калію. Дефіцит цього мінералу здатний серйозно порушувати роботу всього організму, тому слід уважно стежити за його рівнем, особливо в літній період. При високій температурі повітря калій активно виводиться разом з потом. В результаті у людини виникає головний біль, може крутитися голова. Тому важливо пити якомога більше простої води, щоб не допускати зневоднення і вживати багаті калієм продукти. Експерти рекомендують запікати картоплю і вживати її разом зі шкіркою, оскільки саме в ній відзначається найбільша присутність калію.

ukr.media
Adblock
detector