Вже скоро охоронців замінять роботи (відео) - Новости Ю

Вже скоро охоронців замінять роботи (відео)

22.09.2021   12:31    695

Источник: glavcom.ua

Люди скоро будуть непотрібні?

Boston Dynamics випускатиме кібер-охоронців


Майбутнє вже тут! Інженери Hyundai Motor Group створили на базі чотирилапого робота Boston Dynamics Spot, кіборга-охоронця із застосованим штучним інтелектом (AI), автономною навігацією, технологіями телеоперації та обчислювальним корисним навантаженням (AI Processing Service Unit) для використання робота в різних промислових завданнях.


Это интересно:  У Києві мешканці нового житлового комплексу – другу добу без світла та води (ВIДЕО)

«Робот з обслуговування безпеки на заводі – перший проєкт співпраці з Boston Dynamics. Робот допоможе виявити ризики та забезпечити безпеку людей на промислових об’єктах», – сказав Дон Джин Хен, керівник лабораторії робототехніки Hyundai Motor Group.

Пристрій за допомогою тепловізора може виявляти людей, відстежувати підвищення температури до небезпечних значень та вираховувати ризики виникнення пожежі. Також він може визначати, чи відчинені двері.

Это интересно:  В Николаеве приступили к ремонту дороги по ул. Скороходова: начались заторы (ВIДЕО)

Чотириногий робот здатний орієнтуватися у вузьких просторах, а також визначати сліпі зони, які важко побачити людським оком.

Відзначимо, що на початку цього року Hyundai придбала контрольний пакет акцій Boston Dynamics для розробки роботизованих технологій, які покращують життя людей та підвищують безпеку.


Adblock
detector