«Вперше така кількість хворих», — Кличко про нестачу ліжкомісць для пацієнтів із Covid-19 (Відео)

09.10.2020   15:26    590


У комунальних лікарнях Києва ліжкомісь для хворих із коронавірусом скоро не вистачатиме – лікарняний фонд Києва заповнений пацієнтами із Covid-19 вже більше, як на 70%.

Про це Віталій Кличко повідомив сьогодні під час онлайн-брифінгу на сайті КМДА.

Міський голова повідомив, що кількість хворих на Covid-19 у столиці стрімко зростає: за останню добу у Києві зафіксований найбільший добовий приріст нових випадків коронавірусу з початку епідемії.

Это интересно:  Мадонна показала горячие фото с бойфрендом (ВИДЕО)

“У столиці вперше така кількість хворих – 567 за минулу добу… Підтверджених випадків захворювання на Covid-19 на сьогодні у столиці вже 26463”, – сказав Кличко.

За даними МОЗ, із початку пандемії найбільше випадків коронавірусу серед регіонів України на сьогодні зафіксовано у Києві – понад 26 тисяч.

Через таку високу захворюваність ліжковий фонд у комунальних лікарнях Києва, за словами Кличка, заповнений вже більше, як на 70% і тому невдовзі лікарні столиці будуть переповненими.

Это интересно:  На границе с РФ контрабандисты сломали заграждение (ВИДЕО)

“Із такою динамікою захворюваності місць у комунальних медзакладах уже дуже скоро не вистачатиме”, – прогнозує міський голова Києва.

Читайте також: Україна перетнула показник у 250 тисяч хворих на коронавірус

Тому Кличко звернувся до Кабміну, аби для хворих на коронавірус киян були надані місця в лікарнях державних лікульних закладів, як от Нацакадемії медичних наук та інших відомчих лікувальних закладів.

Это интересно:  Зеленский отреагировал на решение КС о декларациях (ВИДЕО)

“Ситуація з розповсюдженням вірусу – тривожна без перебільшення”, – заявив міський голова столиці України.


7days-ua.com
загрузка...Adblock
detector